TÜBA Ödülleri Alan KÜ Öğretim Üyeler

 

 

2001
Ali Mostafazadeh TÜBA -GEBİP*1 (Matematik-Fizik)
Alphan Sennaroğlu TÜBA -GEBİP*1 (Lazer Optik-Fizik)
Aylin Küntay TÜBA -GEBİP*1 (Psikoloji)
Zeynep Aycan TÜBA TEŞVİK (Psikoloji)
A.Levent Demirel TÜBA -GEBİP*1 (Kimya)
2003
Zeynep Aycan TÜBA -GEBİP*1 Bursiyer (Psikoloji)
Alper Demir TÜBA -GEBİP*1 Bursiyer (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği)
Burak Özbağcı TÜBA -GEBİP*1 Bursiyer (Matematik)
Kamil Yılmaz TÜBA TEŞVİK (Ekonomi)
2004
Özgür Müstecaplıoğlu TÜBA -GEBİP*1 Bursiyer (Fizik)
2005
Barış Tan TÜBA GEBİP*1 (İşletme)
Tolga Etgü TÜBA GEBİP*1 (Matematik)
2006
İbrahim Halil Kavaklı TÜBA GEBİP*1 (Genetik ve Hücre Biyolojisi)
Z. Özlem Keskin TÜBA GEBİP*1 (Kimya Mühendisliği)
Alper Kiraz TÜBA GEBİP*1 (Fizik)
Selda Küçükçiftçi TÜBA GEBİP (Matematik)
Zeynep Aksin TÜBA TEŞVİK (İşletme)
2007
Hakan Ürey TÜBA GEBİP*1 (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği)
Fikri Karaesmen TÜBA GEBİP*1 (Endüstri Mühendisliği)
2008
Alper Erdoğan TÜBA GEBİP*1 (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği)
Emre Alkan TÜBA GEBİP*1 (Matematik)
Selva Demiralp Cuda TÜBA GEBİP*1 (Ekonomi)
Serdar Taşıran TÜBA GEBİP*1 (Bilgisayar Mühendisliği)
Şuhnaz Yılmaz TÜBA GEBİP*1 (Uluslararası İlişkiler)
2009
Bahar Rumelili TÜBA GEBİP*1 (Uluslararası İlişkiler)
Barış Coşkunüzer TÜBA GEBİP*1 (Matematik)
Erdem Alaca TÜBA GEBİP*1 (Makine Mühendisliği)
Metin Muradoğlu TÜBA GEBİP*1 (Makine Mühendisliği)
2010
Demircan Canadinç TÜBA GEBİP*1 (Makine Mühendisliği)
Erhan Artuç TÜBA GEBİP*1 (Ekonomi)
Serdar Kozat TÜBA GEBİP*1 (Elektrik ve Elektronik Mühendisliği)
Tarcan Kumkale TÜBA GEBİP*1 (Psikoloji)
2011
Lemi Baruh TÜBA GEBİP*1 (Media ve Görsel Sanatlar)
Menderes Işkın TÜBA GEBİP*1 (Fizik)
Sinan Ünver TÜBA GEBİP*1 (Matematik)
Emre Alper Yıldırım TÜBA GEBİP*1 (Endüstri Mühendisliği)
2012
Gülayşe İnce Dunn TÜBA GEBİP*1 (Temel Bilimler)
Kazım Büyükboduk TÜBA GEBİP*1 (Temel Bilimler)
Mehmet Sayar TÜBA GEBİP*1 (Mühendislik)
Nurhan Özlü TÜBA GEBİP*1 (Moleküler Biyoloji ve Genetik)
Özgür Birer TÜBA GEBİP*1 (Temel Bilimler)
Reşat Bayer TÜBA GEBİP*1 (Siyasal Bilimler)
Seda Ertaç TÜBA GEBİP*1 (Ekonomi)
Seda Keskin Avcı TÜBA GEBİP*1 (Mühendislik)
Tevfik Metin Sezgin TÜBA GEBİP*1 (Mühendislik)
2014
Önder Metin TÜBA GEBİP*1 (Kimya)
2015
Fuat Balcı TÜBA GEBİP*1 (Psikoloji)
Belgin Şan Akça TÜBA GEBİP*1
Sinem Çöleri Ergen TÜBA GEBİP*1
Tamer Önder TÜBA GEBİP*1
Sedat Nizamoğlu TÜBA GEBİP*1
2016
Şener Aktürk TÜBA GEBİP*1 (Uluslararası İlişkiler)
Cory David Dunn TÜBA GEBİP*1 (Moleküler Biyoloji ve Genetik)
İlke Öztekin Gillam TÜBA GEBİP*1 (Psikoloji)
Mehmet Gönen TÜBA GEBİP*1 (Endüstri Mühendisliği)
Elif Nur Fırat Karalar TÜBA GEBİP*1 (Moleküler Biyoloji ve Genetik)
Sarp Kaya TÜBA GEBİP*1 (Kimya)
Nathan Lack TÜBA GEBİP*1 (Farmakoloji)
Alper Uzun TÜBA GEBİP*1 (Kimya ve Biyoloji Mühendisliği)
2017
Alptekin Küpçü TÜBA GEBİP*1 (Bilgisayar Mühendisliği)
Ayşe Koca Çaydaşı TÜBA GEBİP*1 (Moleküler Biyoloji)
2018
Nilüfer Zümrüt Aydınoğlu TÜBA GEBİP*1 (İktisadi ve İdari Bilimler)
Tilbe Göksun TÜBA GEBİP*1 (Psikoloji)